Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på mail eller telefon.

Ordförande/verksamhetsledare

Oskar Rommel

oskar@nullm29gruppen.se
073-661 04 29

Kontakta mig om:
Frågor om organisationen och arbetsträning

Verksamhetsledare

Taeko Östergren

taeko@nullm29gruppen.se
070-858 32 11

Kontakta mig om:
Frågor om M29 Media, offerter för media och hantverk

Verksamhetsledare

Karina Johansson

karina@nullm29gruppen.se
073-912 64 72

Kontakta mig om:
Frågor om Kulturcaféet, Café Nyfiket, offerter för catering

Handledare/arbetsledare

Kristin Nyfelt

kristin@nullm29gruppen.se
076-723 28 04

Kontakta mig om:
Frågor om M29 Kreativ Verkstad, offerter för hantverk

Handledare/arbetsledare

Shler Arif

shler@nullm29gruppen.se
072-722 90 61

Kontakta mig om:
Frågor/offerter för catering

Handledare/arbetsledare

Mats-Åke Gustavsson

mats@nullm29gruppen.se
079-066 24 58

Kontakta mig om:
Fastighetsservice Märsta

Handledare/arbetsledare

Andreas Mattiasson

andreas@nullm29gruppen.se
073-661 35 70

Kontakta mig om:
Fastighetsservice Märsta/Sigtuna

Handledare/arbetsledare

Ola Forssell

ola@nullm29gruppen.se
073-662 99 63

Kontakta mig om:
Fastighetsservice Upplands Väsby

Ekonomi- och fakturafrågor

faktura@nullm29.se